Skladaná maxi sukňa

Slnečných dní pribúda a keďže k jari neodmysliteľne patria kvety, každý rok si v mojom šatníku nájdu svoje miesto aj na oblečení 🙂 Tentokrát som sa zamilovala do tejto nádhernej bavlnenej látky s bielym podkladom a cyklámenovými ružami.

Zdroj: Kammel

Minulý rok som si ušila dlhú skladanú sukňu len tak “od oka” a keďže sa ihneď zaradila medzi moje srdcovky, rozhodla som sa, že si z tejto kvetovanej látky ušijem podobnú. Vtedy sa mi akurát dostala do rúk nová Burda 4/2021, kde bol veľmi podobný, takmer identický strih (model 109A) a bolo rozhodnuté 🙂

Zdroj: Burdastyle

Šitie bolo nenáročné, jednoduché a nebolo čo párať či pokaziť 🙂 Ako zaujímavý detail som pridala ozdobný krajkový skrytý zips. Hoci nie je zvonku viditeľný, mám veľkú radosť z toho, keď mnou ušité oblečenie vyzerá krásne aj zvnútra.

A takto vyzerá hotová sukňa v celej svojej kráse 🥰 Ak by vás zaujímal detailnejší obrázkový postup, ako sa takáto sukňa šije, dajte mi vedieť do komentárov 🙂 Keby vás bolo viacej, tak vám to rozpracujem do podrobna aj s fotkami jednotlivých krokov.

Ušili ste si už niečo nové do svojho jarného šatníka, prípadne máte niečo v pláne? Kľudne napíšte do komentára 🙂

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s